O společnosti ACCOM Gastro

ACCOM Gastro s.r.o. je jedna z distribučních společností ACCOM holding a představuje zavedenou obchodní společnost v oblasti velkoobchodní distribuce chlazených i nechlazených potravin a surovin do gastronomických provozů.

Naše společnost se zaměřuje na dodávání širokého, zejména mlékárenského sortimentu do restaurací, hotelů, školních i závodních jídelen, nemocnic, ústavů sociální péče, lázní i vězeňství. Dále jsme významným dodavatelem tvarohu, šlehaček a dalších surovin pro pekárny, lahůdkářské i cukrářské výrobny.

ACCOM Gastro zastupuje na českém trhu etablované zahraniční výrobce pro gastronomii jako jsou Friesland–Campina, ARLA Foods a Bauer. Z dalších významných partnerů jsou to např. Moravia Lacto, OLMA, TATRA, Hollandia, Danone, HAMÉ, LABETA, Mlýny Voženílek a jiní. K zásobování využíváme síť poboček po celé ČR, které jsou v Liberci, Bohušovicích nad Ohří, Kralovicích, Chocni, Jihlavě, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích.

Naši zákazníci mohou využívat služeb obchodních zástupců po celé ČR. V současné době disponujeme velmi kvalitním týmem 11 obchodních zástupců. Ti jsou pravidelně proškolováni tak, aby byli  připraveni profesionálně pomoci našim zákazníkům. Ke kvalitě služeb přispívá i nové IT vybavení. Všichni naši OZ používají při sběru objednávek zařízení PDA, kterým přenášejí objednávku rovnou do systému. Tím se celý proces objednávání zefektivňuje a výrazně se snižuje chybovost při přípravě zboží k zákazníkovi.

Naše společnost si plně uvědomuje zvláštnosti gastrotrhu, jeho potřeby a odlišnosti od retailového trhu. Tomu stále podřizujeme všechna opatření k zlepšování obslužnosti našeho zákazníka.

Těšíme se na spolupráci i s Vámi.

Kontakty a vedení společnosti

ACCOM Gastro s.r.o.

Sídlo společnosti:
Švermova 268/76
460 10
Liberec
IČ: 61535168
DIČ: CZ61535168
Email: accom.gastro@accom.cz
Datová schránka: 9ed64rt
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C, složka 7465.