Kariéra

Aktuálne voľné miesta

Obchodný zástupca Gastro

Požiadavky na zamestnanca:

– samostatnosť
– orientácia na zákazníka
– prax v obchode
– komunikačné a prezentačné schopnosti
– príjemné vystupovanie
– schopnosť a ochota rýchlo sa učiť
– flexibilita, kretivita, loajálnosť
– min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
– min. 1 rok praxe
– počítačové znalosti – používateľ: Microsoft Excel, Word – pokročilý
– vodičský preukaz: B
– bydlisko: Bratislava, Trnava

Informácie o pracovnom mieste:

– starostlivosť o existujúcich zákazníkov (výber objednávky, kontrola prevádzok), vyhľadávanie nových klientov
– príprava obchodných ponúk na základe zistenia a anylýzy potrieb zákazníka
– dodržiavanie firmných cieľov, cenovej politiky
– sledovať vývoj na trhu, informovať nadriadeného
– zodpovednosť za plnenie stanoveného predaja a aktivít vo zverenom regióne
– pravidelný reporting

Benefity:

– služobný automobil
– MT
– možnosť osobného rastu
– odborné školenia

Vodič nákladného automobilu

– vzdelanie stredoskolské bez maturity, stredoskolské s maturitou
vodičský preukaz “C”
– znalosť západnej časti Slovenska
– prax v distribúcii výhodou
– bezúhonnosť

– náplň práce: vodič – závozy tovaru potravinárskeho charakteru
– východiskový bod je Šamorín
– ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti

Benefity:
– 5 týždňov dovolenky
– stravné lístky
– bonusy/odmeny

Termín nástupu:– ihneď

Svojim zamestnancom ponúkame množstvo výhod:

Zaujímavú a perspektívnu prácu
Osobný a profesijný rozvoj zamestnanca
Práca v kolektíve skúsených odborníkov
Prehlbovanie kvalifikácie našich zamestnancov ako po odbornejtak i po jazykovej stránke – kurzysemináre
Odmeňovanie podľa mzdových taríf
Moderné pracovné prostredie
Vyšší nárok na dovolenku (5 týždňov)
Rôzne príspevky zamestnávateľa (na stravovanie,……)

Od zamestnancov očakávame:

Vysoké pracovné nasadenie
Iniciatívu a zodpovednosť
Flexibilitu
Schopnosť pracovať v tíme, ale i samostatne
Máte záujem u nás pracovať a myslíte si, že budete pre skupinu ACCOM prínosom? Kontaktujte nás a my vám radi poskytneme ďalšie informácie.

Meno a priezvisko:*