Kariéra

Aktuálne voľné miesta

Vodič nákladného automobilu

Požiadavky na zamestnanca:
– vzdelanie stredoskolské bez maturity, stredoskolské s maturitou
vodičský preukaz “C”
– znalosť západnej časti Slovenska
– prax v distribúcii výhodou
– bezúhonnosť

Informácie o pracovnom mieste:
– náplň práce: vodič – závozy tovaru potravinárskeho charakteru
– východiskový bod je Šamorín
– ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti

Benefity:
– 5 týždňov dovolenky
– stravné lístky
– bonusy/odmeny

Termín nástupu:– ihneď

Svojim zamestnancom ponúkame množstvo výhod:

Zaujímavú a perspektívnu prácu
Osobný a profesijný rozvoj zamestnanca
Práca v kolektíve skúsených odborníkov
Prehlbovanie kvalifikácie našich zamestnancov ako po odbornejtak i po jazykovej stránke – kurzysemináre
Odmeňovanie podľa mzdových taríf
Moderné pracovné prostredie
Vyšší nárok na dovolenku (5 týždňov)
Rôzne príspevky zamestnávateľa (na stravovanie,……)

Od zamestnancov očakávame:

Vysoké pracovné nasadenie
Iniciatívu a zodpovednosť
Flexibilitu
Schopnosť pracovať v tíme, ale i samostatne
Máte záujem u nás pracovať a myslíte si, že budete pre skupinu ACCOM prínosom? Kontaktujte nás a my vám radi poskytneme ďalšie informácie.

    Meno a priezvisko:*

    Telefón:

    O akú pozíciu máte záujem:

    Vaša správa:

    Príloha:

    Zavrieť